FBpixel

Webovky rychle, levně a kvalitně?

autor: | 17. 5. 2023 | Webovky pro mamky

Pokud plánujete vytvořit nové webovky, je důležité si uvědomit, že kvalitní výsledek vyžaduje vyvážený přístup k rychlosti, nákladům a kvalitě.

Často se nám stává, že dostaneme požadavek na co nejlevnější, nejhezčí a nejkvalitnější web…a to stylem, že včera bylo pozdě 😀

Proto jsme se rozhodly napsat tento článek o tzv. Projektovém trojúhelníku, který řeší právě tyto 3 oblasti:

Rychlost

Kvalita

Cena

Rychlost

Pokud chcete webovky vytvořit rychle, bude potřeba ubrat na požadavku buď na kvalitu nebo na náklady.

Pokud preferujete ubrat na kvalitě a autenticitě, můžeme vybrat některou z šablon, které splní svůj účel, nicméně jsou omezené.

Pokud je pro vás kvalita a rychost naopak důležitá, můžeme dobu tvorby zkrátit za příplatek 30 % z celkové ceny tvorby webu.

Standardní doba vytvoření průměrného prezentačního webu jsou 4 týdny, u e-shopu je to 6 týdnů. Přesnou cenovou nabídku i s dobou dodání od nás dostanete do e-mailu.

Kvalita

Dobře navržené a kvalitně provedené webovky poskytují nejen profesionální dojem, ale také zajišťují pohodlné a intuitivní uživatelské prostředí.

Vytvoření kvalitního webu vyžaduje více času a s tím i spojené vyšší náklady.

Pokud chcete opravdu autentický web včetně brandingu, textů na míru a s celkovým promyšlením prodejní strategie včetně prodejů na automat, nebude to ani levné a ani rychle hotové.

Tvorba podobného webu jako je např. Uspořádaný domov, zabrala několik měsíců a naše spolupráce s Erikou trvá už téměř 2 roky s tím, jak web postupně roste, plní se kurzy a přidávají se další vychytávky.

Cena

Vytvoříme vám profesionální a autentické webovky, které nebudou mít žádná omezení typu reklamy, osekané funkce nebo nevyžádané reklamy. Web na WordPressu bude váš, dostanete k němu doživotní licenci na profesionální builder DIVI a na základě našich dlouholetých zkušeností vám dodáme řešení přesně na míru vašim potřebám.

Cena nemusí být nijak závratná, na spoustu vychytávek existují řešení i zdarma, která do začátku stačí – např. automatická fakturace nebo QR kódy k jednodušší platbě.

Další články k přečtení

Jak na webu vytvořit kotvu

Jak na webu vytvořit kotvu

Tvoříš si web sama a marně si lámeš hlavu nad tím, jak vytvořit kotvu? Jak po kliknutí na obrázek nebo tlačítko Ti automaticky sjede stránka na...

Kalendář cyklické ženy

Kalendář cyklické ženy

Milé ženy, určitě jste už slyšeli o cykličnosti ve spojení s podnikáním. Jsou dny, kdy jsme na vrcholu svých sil, dny, kdy jsme velice kreativní, dny,...

Zaujal Tě náš blog a  chceš dostávat nové články?

Share This