FBpixel

Čerpej z našeho know how a vyšperkuj si vlastní webovky

Zaujmi na první pohled

3denní e-mailová série ZDARMA pro perfektní homepage Tvého webu. 

Praktická příručka plná akčních kroků a vychytávek, která Tě krok po kroku provede tvorbou úvodní stránky Tvého webu. 

Za 3 dny můžeš mít úvodku, která zaujme, osloví a dovede ty pravé klienty přesně tam, kde je chceš mít.

10 nejčastějších chyb na webovkách

Cena: 343 Kč  490 Kč

Brožurka, která není jen o chybách, ale hlavně plná tipů a konkrétních kroků, díky kterým můžeš během chvíle vylepšit Tvoje webovky. Stačí pár úprav a i Ty můžeš mít z webu továrnu na nové objednávky.

Průvodce tlačítkovou novelou

Cena: 790 Kč

I přesto, že nové povinnosti, vyplývající z tzv. Tlačítkové novely, jsou platné od 6. 1. 2023, je velká část webů nereflektuje. Změna zákonů, která se promítá hlavně do objednacího procesu prodeje online a obchodních podmínek, je platná pro všechny, kdo prodávají přes internet nezávisle na tom, jestli prodávají fyzické nebo online produkty.

Tahák: Povinné údaje na webovkách sPrávně

Cena: 89 Kč

Každý podnikatelský web musí splňovat právní náležitosti, kterými jsou povinné údaje. Přesto tyto údaje na velkém množství webů chybí. Jaké máš jako vlastník webu povinnosti? Napoví tahák vytvořený ve spolupráci s advokátkou Márií Chvajovou Staňkovou.

Průvodce: Jak na magnety a newsletter sPrávně

Cena: 790 Kč

Formuláře, ve kterých vaši uživatelé vyplňují své osobní údaje, a to nejčastěji při stažení magnetu nebo zapsání se k odběru newsletteru, musí dodržet zákonem uložené právní náležitosti. Máš to na webu sPrávně? Veškeré informace najdeš v přehledném ebooku. Tento průvodce byl vytvořen v únoru 2023, zahrnuje tedy právní úpravy platné k tomuto datu.

Nevíš, co přesně potřebuješ?

Domluvme si seznamovací call. Během 20 minut zjistíme, jakou cestou jít 🙂

VIP kontakt

Poznávací call