FBpixel

Jsme tu pro Tebe

Jsme dvě kamarádky Míša a Kris, maminky a holky, které si po hraní na pískovišti nebo s legem nasadí brýle, sednou za počítač a tvoří webovky pro podnikavé mamky. 

Jak to vidí Kristýna

Můj táta se živil tvorbou křížovek. Pro někoho to může být to nejujetější povolání, ale ho to do morku kostí bavilo a každý den ohromně naplňovalo. Byl na češtinu fakt machr a jeho knihovnu jsem obdivovala mnoho let. 

Už na základce mě čeština vždycky hodně bavila, a to nejenom v lavicích. Na gymplu jsme napsala do šuplíku jeden román, nespočet básniček a pár milostnejch dopisů. Pod lavicí jsem si často četla Čapka a tak mě ani učitelé nikdy moc nesprdli. 

Vlastní knihovnu si nebuduju, knihy čtu moc ráda, ale lpění na vlastnění mě už přešlo. Ráda posílám to, co přečtu, zase o dům dál.

***

A když jsem po vysoké vykročila do světa, zatáhlo mě to do korporátu, kde jsem se věnovala tvorbě zaměstnaneckého časopisu, péči o sítě a celkově interní komunikaci. 

No a teď po 2 letech s dítětem doma jsem si dala 2 a 2 dohromady a rozhodla se, že budu touto svojí vášní obohacovat svět. A co jsou teda ty 2 a 2? První dvojka je moje vášeň pro literaturu a pro psaní. A ta druhá je empatie. Někde jsem se totiž dočetla, že psaní prodejních textů je totiž hlavně o různých úhlech pohledu. A v tom jsem zajásala. Ježiš, vždyť to jsem přece úplně já. Umět se vžít do ostatních, jejich potřeb a přání, to je přece to, co je moje silná stránka. 

***

S Míšou se znám už od gymplu. Prošly jsme spolu i mnoha zkouškami na vysoké a dokonce si to navzájem odsvědčily u svatebních oltářů. 

Udělalo mi neskutečnou radost, když mi Míša napsala, že bychom mohly společně vykopnout něco, co bude dávat smysl jak nám, tak pomůže i dalším ženám. 

***

A tak nám pod rukama začalo vznikat společné podnikání, kterému jsme daly název Webovky pro mamky.

Jak to vidí Míša

Už při vysoké škole jsem začala pracovat v jedné čerstvě vzniklé firmě. Byl potřeba web a potom i e-shop, čehož jsem se, jako tehdy jediný zaměstnanec, s chutí ujala. Od té doby mě weby provázejí mým životem již přes deset let, ať už pro vlastní potřebu (v r. 2015 jsem založila vlastní e-shop Alma Cubana, při odjezdu na Kubu jako delegátka v r. 2017 pak blog WunderCuba), tak pro kamarády nebo známé kamarádů, kteří potřebovali pomoci. 

***

Ráda řeším nejrůznější technické problémy – WordPress nabízí téměř neomezené možnosti a jakýkoliv požadavek se dá vyřešit několika možnými způsoby – tato variabilita, zkoumání a objevování mě na webech baví nejvíc.

***

Už od malička jsem se těšila na to, až vyrostu a konečně si budu moct dělat to, co chci.

Když jsem při druhé mateřské zjistila, že už zase potřebuji dělat něco jiného, jak být mamka na plný úvazek, nastoupila jsem do korporátu. Ale ani tam jsem si nemohla dělat, co jsem chtěla, i přesto, že už jsem velká. Cítila jsem tlak, že to není pro mě, že potřebuji volnost, využít svoji kreativitu a dělat něco, co mě baví a v čem vidím smysl. 

***

Když jsem uviděla příspěvek na FB od Kris, že se chce naplno věnovat psaní, které tak miluje, tak mi to docvaklo, ozubená kola zapadla a srdce radostí poskočilo! Hned jsem jí napsala, jestli naše koníčky nespojíme a s velkým potěšením jsem přijala odpověď 🙂

***

Hned jsme daly hlavy dohromady a vymyslely, jak dělat to, co nás baví a naplňuje a zároveň tím pomáhat ostatním ženám, se kterými souzníme. Webovky pro mamky je prostě srdcovka a takové další dítě k vypiplání.

Láká Tě spolupráce s námi?

Domluvme si seznamovací call. Během 20 minut zjistíme, jestli nám to bude klapat 🙂

VIP kontakt

Poznávací call