FBpixel

nejlepší řešení pro naše podnikání

aneb Naše srdcovky

Kdo začíná podnikat, může být zahlcen nepřeberným množstvím řešení. Jaký hosting pro svůj web vybrat? Jaké pluginy pro WordPress použít, s čím dále propojit, aby web uměl to, co potřebuju?

Během naší cesty jsme si našly svoje oblíbence a tady se s Tebou o ně rády podělíme.

Hosting pro web na WordPressu

Wedos

Za mě nejlepší řešení pro začínající podnikatelky s jednoduchým webem i menším e-shopem – hlavně díky své ceně. Má svoje mouchy, ale do začátku to stačí.

V článku najdete i 50% slevový kód.

Exon

Profesionální hosting s naprosto skvělou podporou. Sice dražší, ale pro weby, kde očekáváte velkou návštěvnost např. v kampaních, totální jednička.

K 1 NEXThostingu připojíte i 20 domén.

Nejlepší šablona pro WordPress

DIVI – jednoznačně

Šablona a vizuální editor v jednom, díky kterému jsou úpravy webu snadné i pro začátečníka. Zároveň ale umožňuje spoustu pokročilých funkcí, které ocení zkušenější webdesigneři.

Webovky stavím zásadně na DIVI a díky absolvování DIVI Stylist Academy můžu tvořit opravdu pěkné věci. Jsme si vědoma i negativních názorů od uživatelů konkurenčních řešení, za mě je ale stále jedničkou.

Oblíbené pluginy

WP ROCKET

Je váš web pomalý? Díky tomuto pluginu z něj uděláte raketu 🙂

Je sice placený, ale spužbu udělá ihned po nainstalování. Pokud ho i správně nastavíte, už nikdy neuslyšíte, že je váš web pomalý.

Pokud plugin koupíte přes následující odkaz, dostanete automaticky 20% slevu.

Fluent forms

Vytvořte si krásné interaktivní formuláře.

FluentForms umí kromě kontaktních formulářů i podmíněnou logiku. Pokud tedy chcete od zákazníků zjistit více informací z různých oblastí, rozhodně doporučuju.

Free verze na většinu formulářů postačí. PRO verze pak umí třeba toto.

Toret

Široká škála pluginů k propojení různých prodejních řešení:

  • platební brány (za nás nejlepší poměr cena/výkon je ComGate)
  • platba benefity
  • napojení fakturačních systémů
  • různé formy dopravy
  • párování s Fio

No mají toho fakt hodně.

 

Další programy k podnikání

Freelo

Obrovský pomocník k řízení projektů, které se nám většinou překrývají. Hned tak víme, co a kdy je potřeba udělat a jaký je rozpočet.

Protože nemáme žádnou pevnou pracovní dobu, je pro nás maximálně pohodlné si jen zmáčknout čudlík „play“, když začínáme pracovat a poté ho zase vypnout. Víme tak přesně, jak dlouho nám který úkol trval.

iDoklad

Milujeme automatizace a tak jsme si oblíbily tento fakturační program, který jde spárovat s webem. Objednávky se tak můžou vyřizovat samy hned po spárování platby a není tak potřeba nic osobně kontrolovat. 

Velkou výhodu vidíme taky v automatickém odesílání opakujících se plateb (např. u splátek za webovky), kdy zase nemusíme nic hlídat.

VIP kontakt

Poznávací call