FBpixel

Kalendář cyklické ženy

autor: | 14. 11. 2021 | Tipy a triky

Milé ženy,

určitě jste už slyšeli o cykličnosti ve spojení s podnikáním. Jsou dny, kdy jsme na vrcholu svých sil, dny, kdy jsme velice kreativní, dny, kdy máme dokonalý tah na branku a také dny, kdy se nám vůbec, ale vůbec nic nechce.

Jak toho využít v byznysu? A jak jednoduše zjistit, v jaké fázi budeme za týden, za 14 dní, když zrovna budeme mít super důležitou schůzku?

Mně se velice osvědčil kalendář Cleopatra. Je velice jednoduchý na ovládání a vždy předem vím, v jaké fází cyklu budu a co si tedy můžu dovolit. 

Dynamická fáze

Vím, že budu velice aktivní, budou ze mě sršet nápady a neurony v mozku pofrčí jako splašené. Ideální čas na dotahování projektů do konce a spouštění nových webů 🙂

Expresivní fáze

Dokážu se velice snadno na klienkty nacítit, zjistit jejich potřeby a navrhnout řešení. Budu komunikativní, sebejistá a v pohodě – ideální období pro uzavírání nových spoluprací.

Kreativní fáze

V této fázi budu s lehkostí ladit design a také bez problému vyházím to, co nesedí. Je to pro mě také ideální čas na plánování budoucnosti a zhodnocení předchozích období.

Reflektivní fáze

Jahodové dny jsou tu, mně se nic nechce, na všechny akorát vrčím a je lepší mě nechat v klidu. Tak hlavně odpočívám, dopřávám si klidu a nabírám síly se na další dynamickou fázi, na kterou se těším.

Je skvělé dopředu vědet, ve které fázi se budu nacházet.

A jak to budu vědět?

Díky kalendáři Cleopatra, který si můžu jednoduše naimportovat do Google kalendáře a mít tak tuto informaci kdykoliv po ruce ve svém mobilu.

Každý měsíc si jen přidám termín menstruace a kalendář se tím udržuje aktuální. Čím víc cyklů zadám, tím je přesnější a dokáže pracovat s nepravidelnostmi v cyklu.

Cleopatru už používám přes půl roku a musím říct, že pro mě funguje naprosto spolehlivě, a tak se s vámi chci o něj podělit 🙂

Skvělé je i upomínkování – pokud během 30 dní nepřidám další cyklus, přijde mi e-mail a mohu to okamžitě napravit.

Samozřejme doporučuju si ho nejdříve vyzkoušet, jestli sedne i Tobě – na 30 dní je naprosto zdarma a poté můžeš využít až 45% slevu, kterou získáš s naším slevovým kódem.

SLEVOVÝ KÓD TI ZAJISTÍ AŽ 45% SLEVU NA CLEOPATRA KALENDÁŘ

.

Další články k přečtení

Jak na webu vytvořit kotvu

Jak na webu vytvořit kotvu

Tvoříš si web sama a marně si lámeš hlavu nad tím, jak vytvořit kotvu? Jak po kliknutí na obrázek nebo tlačítko Ti automaticky sjede stránka na...

Upřímnost is the new black

Upřímnost is the new black

A nebo ne? Existuje zde možnost, že by jí byla vždycky? Když jsem studovala na vysoké škole marketing, tak nám vtloukali do hlavy, že při tvorbě reklamy...

Zaujal Tě náš blog a  chceš dostávat nové články?

Share This