FBpixel

Milé ženy,

určitě jste už slyšeli o cykličnosti ve spojení s podnikáním. Jsou dny, kdy jsme na vrcholu svých sil, dny, kdy jsme velice kreativní, dny, kdy máme dokonalý tah na branku a také dny, kdy se nám vůbec, ale vůbec nic nechce.

Jak toho využít v byznysu? A jak jednoduše zjistit, v jaké fázi budeme za týden, za 14 dní, když zrovna budeme mít super důležitou schůzku?

Mně se velice osvědčil kalendář Cleopatra. Je velice jednoduchý na ovládání a vždy předem vím, v jaké fází cyklu budu a co si tedy můžu dovolit. 

Dynamická fáze

Vím, že budu velice aktivní, budou ze mě sršet nápady a neurony v mozku pofrčí jako splašené. Ideální čas na dotahování projektů do konce a spouštění nových webů 🙂

Expresivní fáze

Dokážu se velice snadno na klienkty nacítit, zjistit jejich potřeby a navrhnout řešení. Budu komunikativní, sebejistá a v pohodě – ideální období pro uzavírání nových spoluprací.

Kreativní fáze

V této fázi budu s lehkostí ladit design a také bez problému vyházím to, co nesedí. Je to pro mě také ideální čas na plánování budoucnosti a zhodnocení předchozích období.

Reflektivní fáze

Jahodové dny jsou tu, mně se nic nechce, na všechny akorát vrčím a je lepší mě nechat v klidu. Tak hlavně odpočívám, dopřávám si klidu a nabírám síly se na další dynamickou fázi, na kterou se těším.

Je skvělé dopředu vědet, ve které fázi se budu nacházet.

A jak to budu vědět?

Díky kalendáři Cleopatra, který si můžu jednoduše naimportovat do Google kalendáře a mít tak tuto informaci kdykoliv po ruce ve svém mobilu.

Každý měsíc si jen přidám termín menstruace a kalendář se tím udržuje aktuální. Čím víc cyklů zadám, tím je přesnější a dokáže pracovat s nepravidelnostmi v cyklu.

Cleopatru už používám přes půl roku a musím říct, že pro mě funguje naprosto spolehlivě, a tak se s vámi chci o něj podělit 🙂

Skvělé je i upomínkování – pokud během 30 dní nepřidám další cyklus, přijde mi e-mail a mohu to okamžitě napravit.

Samozřejme doporučuju si ho nejdříve vyzkoušet, jestli sedne i Tobě – na 30 dní je naprosto zdarma a poté můžeš využít až 45% slevu, kterou získáš s naším slevovým kódem.

SLEVOVÝ KÓD TI ZAJISTÍ AŽ 45% SLEVU NA CLEOPATRA KALENDÁŘ

Zaujmi na první pohled

3denní e-mailová série ZDARMA pro perfektní homepage Tvého webu. 

Praktická příručka plná akčních kroků a vychytávek, která Tě krok po kroku provede tvorbou úvodní stránky Tvého webu. 

Za 3 dny můžeš mít úvodku, která zaujme, osloví a dovede ty pravé klienty přesně tam, kde je chceš mít.

Další články k přečtení

Jak skloubit práci a rodinu

Jak skloubit práci a rodinu

Jak skloubit práci a rodinu Jak to všechno stíhám?Jsem podnikatelka a mám tři krásné děti – šestiletého, čtyřletého a šestiměsíčního chlapečka. Vytvářím...

Jak jsem se zamilovala do DIVI

Jak jsem se zamilovala do DIVI

Nejlepší WordPress šablona aneb Jak jsem se zamilovala do DIVIKdyž jsem s tvorbou webů začínala, bylo pro mě největší peklo vybrat vhodnou šablonu....

Zaujal Tě náš blog a  chceš dostávat nové články?

VIP kontakt

Poznávací call