Reference

prezentační web

Hanka má 2 lásky – perské chrty saluki a malování na hedvábí. Před pár lety se ji podařilo tyto dva koníčky spojit ve fungující podnikání a Hance vznikl pod rukama projekt Salukis on Silk. Hanka si u nás objednala dvojjazyčný prezentační web a její krásné, ručně malované, hedvábné šátky už hrdě nosí majitelky na všech světových kontinentech.

e-shop – přesun z webnode

Dominika se dostala ve svém podnikání do fáze, kdy už neměla energii na manuální tvorbu faktur a potřebovala ji automatizovat. E-shop jsme převlékli do nového svéžího kabátu, přesunuli z Webnode na WordPress a přidali pár vychytávek usnadňujících podnikání. Domča teď může využít získaný čas k šití barefoot obuvi.

redesign webu

Hanka si svůj web vytvořila sama. Protože už měla s tvorbou webu zkušenosti, pomohla jsem jí se šablonou, poskytla základní školení v DIVI a pak už jsem ji jen jemně vedla a poskytovala feedback. Díky skvělé spolupráci se spuštění kurzu neprotáhlo, a tak můžou ženy pod Hančiným vedením opečovat svoji poporodní jizvu.

redesign e-shopu

Ivča se nám ozvala s tím, že není spokojená s designem svého e-shopu. Postupně jsme se dobraly k tomu, co se jí líbí, Kristy web také otextovala a po spuštění jsme jen všechny 3 valily oči, tak lítají objednávky. Ivčiny ručně šité taštičky jsou krásnou ukázkou toho, jak krásně funguje, když děláme věci s láskou.